קידום ממומן

למידה של קהל היעד ופירסום מודעות המיועדות לעקוב אחריו בצורה חכמה

ממה מורכב קידום ממומן

מילות מפתח ממוקדות

צריל ךנהל מחקר אשר יוביל לשימוש נכון במודעות לפי מילות מפתח,סנן את תוצאות מילות המפתח שלך לפי תעשייה או ארץ, כך שתוכל להתמקד במילות המפתח שיפעלו הכי טוב עבורך.

PPC

תשלום לפי לחיצה הינה שיטת תשלום מועדפת למודעות בתשלום

פרסום עסקים מהיר ברחבי האינטרנט – גוגל ממומן

כיום לאינטרנט וגוגל בפרט יש כח פרסום בלתי מוגבל.
קידום אתרים הפך להיות בזמן האחרון לדבר חובה ושמי שלא עושה זאת נשאר מאחורי מתחריו ומאט את עצמו מלהתקדם.
פרסום במנועי החיפוש וגוגל בפרט יכול להיות בכמה דרכים ולכל אחת ישנם יתרונות וחסרונות אך במאמר זה נדבר על יכולת הפרסום שמספק לנו הקידום באתרים בגוגל ממומן.

פרסום ממומן זה בעצם תשלום תמורת פרסום, זאת אומרת שאנחנו משלמים  לגוגל והיא יוצרת  מודעת פרסום שמובילה אל האתר שלנו, או דף ובו מופיעים פרטי יצירת הקשר שלנו ואפילו דף שבו הגולש יכניס את פרטי יצירת הקשר שלו ואנחנו נחזור אליו.

כיום הדרך הקלה והמהירה ביותר להשיג פרסום באינטרנט היא באמצעות קידום אתרים בגוגל ממומן ולא רק בגוגל פרסום ממומן קיים כמעט בכל מקום אם זה בפייסבוק, באינסטרגרם, בלינקדאין, בטוויטר וביוטיוב ועוד מקומות רבים נוספים אחד היעילה מבין כל דרכי הקידום הממומנות היא הקידום אתרים בגוגל ממומן.

הפרסום הממומן בגוגל נעשה באמצעות תשלום על כניסה זאת אומרת שכאשר גולש יכנס למודעת הפרסום שלכם אתם תשלמו על כל כניסה עד שתגיעו לסכום היומי שהקצבתם, זאת אומרת שאם הקצבתה היום מאה שקל וכל כניסה של גולש לאתר שווה עשר שקל לאחר עשרה כניסות האתר שלכם יוסר ויחזור למיקומו הקודם לפני שפורסם במודעה ויעלה חזרה למקום גבוה בתור מודע רק למחרת, אך אם לדוגמא היום היה יום חלש ואף אחד לא נכנס לאתר שלכם דרך המודעה אתם לא תשלמו לגוגל אתם משלמים על מה שאתם מקבלים.

הפרסום של שירותי קידום אתרים seo בגוגל ממומן מציע לנו המון יתרונות :

מיד לאחר התשלום לגוגל האתר שלנו מזנק מתחתית החיפוש לראש תוצאות החיפוש, המודעה מופיעה על פי מילות החיפוש אנחנו נבחר, יש לנו שליטה במה יהיה כתוב ואיך תראה המודעה, אנחנו בוחרים את התקציב שאנחנו רוצים לבזבז היום, יש אפשרות להעלות את המודעה בשעות וימים ספציפיים לדוגמא בתקופות החגים וגם עם תרצו תוכלו בכל זמן להפסיק את הפרסום ובנוסף יש לנו מידע מדויק של אילו גולשים וכמה נכנסו לאתר שלנו דרך המודעה כיום.

דילוג לתוכן